Käyttäjätunnus  
Salasana
  Unohtuiko salasana?  

Taksiliikenteen yrittäjäkoulutusta tarjoavat oppilaitokset

AEL
Kaarnatie 4, 00400 HELSINKI
Asiakaspalvelu puh. 09 530 7444, asiakaspalvelu(at)ael.fi
Koulutussuunnittelija Jonna Akselila, puh. 044 722 4739, jonna.akselila(at)ael.fi
Koulutuspäällikkö Tero Lötjönen, puh. 050 573 6262, tero.lotjonen(at)ael.fi

Oulun seudun ammattiopisto
Kaukovainion yksikkö, liiketalous
Kotkantie 2 C, 90250 OULU
puh. 040 141 5141, fax 010 272 1460
Aikuiskoulutuspäällikkö Jaana Hilli, puh. 050 516 9166, jaana.hilli(at)osao.fi
Koulutussihteeri Pirkko Heiskanen, puh. 050 593 9923, pirkko.heiskanen(at)osao.fi

Omnian aikuisopisto
PL 7001, 02070 ESPOON KAUPUNKI
puh. (09) 231 999, fax (09) 2319 8815
Aikuiskoulutusjohtaja Tommy Mård, puh. 050 307 1073, tommy.mard(at)omnia.fi
Assistentti Piia Voutilainen, piia.voutilainen(at)omnia.fi

Sastamalan koulutuskuntayhtymä
Sastamalan aikuiskoulutusosasto ja oppisopimustoimisto
PL 14, 32701 HUITTINEN
Aikuiskoulutuspäällikkö Susanna Pirttinen p. 044 560 4518, susanna.pirttinen(at)sasky.fi

Savonia-ammattikorkeakoulu
Liiketoiminta- ja kulttuurialan osaamisalue
PL 6 (Microkatu 1), 70201 KUOPIO
Lehtori Jari-Pekka Jääskeläinen, puh. 044 785 6993, jari-pekka.jaaskelainen(at)savonia.fi
Koulutussuunnittelija Sirpa Hietala, puh. 044 785 6967, sirpa.hietala(at)savonia.fi

Tampereen seudun ammattiopisto Tredu
Hepolamminkatu 9, 33720 TAMPERE
Koulutussuunnittelija Jukka Hurme, puh. 040 801 6225, jukka.hurme(at)tampere.fi

Turun aikuiskoulutuskeskus
Kärsämäentie 11, 20360 TURKU
Artukaistentie 13, 20240 TURKU
Vaihde 020 7129 200, faksi 020 7129 209
Koulutussihteeri Kirsi Puusa, puh. 0207 129 415, kirsi.puusa(at)turunakk.fi

Vaasan aikuiskoulutuskeskus
Ruutikellarintie 2, 65100 VAASA
Vaihde (06) 326 7411, fax (06) 326 7422
Koulutuspäällikkö Hannu Rinta, puh. 040 563 7402, hannu.rinta(at)vaasa.fi
 

Suomen Taksiliitto | Nuijamiestentie 7, 00400 Helsinki | Puh. 020 7756 800 | E-mail kontakti(at)taksiliitto.fi

Design VCA | Powered by Aava